Zlot Kibiców Realu Madryt

14.04.2023 | Klaudia Budzińska

Stowarzyszenie Águila Blanca zaprasza na Oficjalny, Jedyny - z okazji finału Pucharu Króla - Zlot Kibiców Realu Madryt w Polsce.
Już w dniach 5-6 maja 2023 r. spotkamy się w Krakowie!

INTEGRACJA

W piątek 5 maja 2023 r. widzimy się w Barze Poli Craft Beers & Cocktails na stałym punkcie programu naszych zlotów - wspólnej integracji. Od 21.00 zaczynamy zabawę, dzielimy się wspomnieniami i wymieniamy doświadczeniami związanymi z Królewskimi. W lokalu będzie możliwość pogrania w piłkarzyki czy darta. Nie zabraknie również niespodzianek!

OGLĄDANIE MECZU

Na przyczynę tego całego zamieszania zapraszamy do 442 Sport Pub w sobotę 6 maja 2023 r. od godziny 20:30!
Zapisy jak zwykle w formularzu, którego link znajduje się na końcu newsa.

TYPOWANIE

Nie zapominamy o tradycyjnym typowaniu, gdzie do wygrania będzie gift związany z Realem Madryt. Wszystkich chętnych prosimy o wysłanie typowanego wyniku wraz ze zgłoszeniem na zlot. Jak zawsze nie przyjmujemy typów na zwycięstwo rywala. W przypadku, gdy prawidłowo wynik wytypuje więcej osób lub Królewscy zawiodą i nie trafi nikt, szczęśliwca wyłonimy w drodze decyzji Zarządu. Poza wysłaniem swojego typu niezbędnym warunkiem nagrody jest uczestnictwo w zlocie.

ZAPISY NA ZLOT

Uczestnictwo w zlocie jest bezpłatne dla członków Stowarzyszenia z opłaconą składką za sezon 2022/23.
Integracja jest bezpłatna dla wszystkich chętnych, natomiast za uczestnictwo w oglądaniu meczu będziemy pobierać na wejściu symboliczną opłatę 10 zł od osób, którzy nie są aktywnymi członkami Stowarzyszenia.

Zgłoszenia należy wysyłać najpóźniej do godz. 12:00, dnia 4 maja w specjalnie utworzonym formularzu, który znajduje się poniżej.

W zlocie mogą wziąć udział wyłącznie osoby pełnoletnie zgłoszone w formularzu.

Wszelkie pytania odnośnie zlotu prosimy kierować drogą mailową na kamil.kaminski@aguilablanca.pl

Archiwum