Szczegóły dotyczące XXI Zlotu Kibiców Realu Madryt

01.12.2016 | Daniel Mańczak

Zlot już jutro, a więc najwyższa pora na trochę więcej szczegółów:

INTEGRACJA

Oficjalnie zlot rozpoczynamy w piątek 2 grudnia o godzinie 19:00 tradycyjną imprezą integracyjną. Odbędzie się ona w Alibi Club przy Al. Niepodległości 8A. Wejście do lokalu dla członków stowarzyszenia będzie bezpłatne, reszta osób przy wejściu będzie musiała uiścić opłatę w wysokości 5 złotych.
W czasie integracji zorganizowany będzie turniej w piłkarzyki. Przy dwóch stołach rywalizować będzie 16 lub 32 dwuosobowych zespołów, które zapiszą się do udziału na miejscu. Pierwszeństwo w zapisach mają członkowie stowarzyszenia Águila Blanca.

Zapisy na turniej w piłkarzyki

Zapisać się można już teraz wysyłając sms z nazwiskami zawodników pod numer 661 022 022 (nie jest to numer o podwyższonej opłacie ;) lub bezpośrednio u organizatorów w godz. 19.00 - 20.00. O udziale w turnieju decyduje kolejność zgłoszeń. Turniej rozpoczynamy o godz. 20.00. W przypadku nie zgłoszenia się zawodników do turnieju przyznawany będzie walkower. Dla zwycięzców oczywiście przewidziana jest nagroda, którą ufundował sklep piłkarski PodStadionem.pl w postaci zestawu składającego się z czapki oraz szalika.

TURNIEJ PIŁKARSKI

W sobotę 3 grudnia o godzinie 8:30 zapisane drużyny zapraszamy do sali sportowej UAM przy ulicy Młyńskiej 15. Tym razem zagramy systemem pucharowym tzw. double K.O. Drabinka turniejowa wygląda tak:

Image and video hosting by TinyPic

Około godz. 09.00 odbędzie się losowanie, a następnie ruszamy do boju. Szczegóły dotyczące czasu gry, rozstrzygnięć itp. zostaną uzgodnione z kapitanami drużyn podczas losowania.

MECZ

Oczywiście kulminacyjnym momentem naszego zlotu jest wspólne oglądanie El Clásico. Spotykamy się w galerii MM MK Bowling. Św. Marcin 23. Mamy do dyspozycji w zasadzie całe piętro na którym znajdują się restauracje, bar, oraz to co najważniejsze miejsca do oglądania meczu. Do lokalu będą mogły wejść tylko osoby, które dokonały zgłoszenia. Obniżyliśmy odpłatność dla tych którzy nie są członkami naszego Stowarzyszenia. Wstęp dla tych osób to 5 zł. Lokal będzie do dyspozycji od godz. 13.00. Na miejscu jest bar i restauracje, więc posilić się również można przed wspólnym dopingowaniem. Jak informowaliśmy na naszym facebookowym wydarzeniu sala pierwsza po lewej od wejścia będzie przeznaczona dla tych, którzy kibicują raczej na stojąco, a siadają tylko podczas przerwy ;) (zaznaczamy, że w tym miejscu być może nie będzie słychać komentatorów)
Bezpośrednio po meczu rozdamy nagrody dla zwycięzców w grze w piłkarzyki, dla drużyn w turnieju piłki nożnej oraz oczywiście dla zwycięzcy w typowaniu wyniku spotkania. Nagrody rzeczowe ufundował partner zlotu sklep piłkarski PodStadionem.pl w tym
oryginalną koszulkę Luki Modricia.

Poniżej przedstawiamy kilka fotek z lokalu zrobione w dniu wczorajszym (zaznaczamy, że rozkład ulegnie zmianie i będzie dostosowany do wspólnego kibicowania).

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Nadmieniamy, że zarówno w Alibi jak i MK Bowling obowiązuje kategoryczny zakaz wnoszenia alkoholu oraz barw klubowych nie należących do Los Blancos. Osoby takie mogą zostać wyproszone z lokalu